Functie Naam Email Telefoon
Peuter Mieke Versavel mieke.versavel@gbsdezonnebloem.be 0497/38 23 29
Kleuter 1A Mieke Versavel mieke.versavel@gbsdezonnebloem.be 0494/88 06 20
Kleuter 1B Justien Priem justien.priem@gbsdezonnebloem.be 0486/78 70 44
Kleuter 2A Griet Demeyere griet.demeyere@gbsdezonnebloem.be 0485/34 28 41
Kleuter 2B Annelies Cocle annelies.cocle@gbsdezonnebloem.be 0466/38 54 83
Kleuter 3 Hilde Dejonckheere hilde.dejonckheere@gbsdezonnebloem.be 0472/46 82 40
Kinderverzorgster Christelle Ceuninck christelle.ceuninck@gbsdezonnebloem.be 0477/59 51 31
Leerjaar 1A Jo David jo.david@gbsdezonnebloem.be 0471/49 00 57
Leerjaar 1B Marjan Pattyn marjan.pattyn@gbsdezonnebloem.be 0497/80 68 72
Leerjaar 2A Joke Claus joke.claus@gbsdezonnebloem.be 0473/28 45 27
Leerjaar 2B Sarah Commeyne sarah.commeyne@gbsdezonnebloem.be 0476/75 71 46
Leerjaar 3 Anouk Vandenberghe anouk.vandenberghe@gbsdezonnebloem.be 0494/07 85 93
Leerjaar 4 Amelie Allossery amelie.allosery@gbsdezonnebloem.be 0498/65 46 97
Leerjaar 5 Patrick Vallaey patrick.vallaey@gbsdezonnebloem.be 0494/40 00 90
Leerjaar 6 Hilde Durnez hilde.durnez@gbsdezonnebloem.be 0495/21 68 08
Katholieke godsdienst Ann Pillen ann.pillen@gbsdezonnebloem.be 0495/85 35 91
Katholieke godsdienst (2B) Stéphanie Demuynck zorg@gbsdezonnebloem.be 0478/48 27 53
Niet-conf. Zedenleer Hanne Desmet hanne.desmet@gbsdezonnebloem.be 0474/49 42 03
Bewegingsopvoeding lager Stien Ramant stien.ramant@gbsdezonnebloem.be 0472/77 62 77
Bewegingsopvoeding kleuter Jana Vandeputte jana.vandeputte@gbsdezonnebloem.be 0498/85 11 31
Zorgcoördinator Stephanie Demuynck zorg@gbsdezonnebloem.be 0478/48 27 53
Ambulante leerkracht Lore Simoen lore.simoen@gbsdezonnebloem.be 0468/18 20 21
Administratie Liese Van Maele secretariaat@gbsdezonnebloem.be 0474/32 90 81